Argox OS-214 plus

Drukarka etykiet OS-214 plus to najnowszy model wśród drukarek biurkowych firmy Argox przeznaczonych do wydruku średniej ilości etykiet w technologii termicznej/termotransferowej. Urządzenie podobnie jak inne wersje z serii OS-214 obsługuje interfejsy USB oraz RS-232, ale dodatkowo wyposażono ją w interfejs Centronics.

Ponadto charakteryzuje je lekka, kompaktowa obudowa oraz łatwość obsługi i instalacji. Posiada wszystkie dostępne funkcje spotykane w tej klasie drukarek. Nowa innowacyjna technologia TrueSpeed pozwala na szybszy wydruk pierwszej etykiety; kolejne drukują się z prędkością do 76mm/s. Urządzenie wspiera większość najpopularniejszych kodów kreskowych, a obszerna pamięć (8MB DRAM i 4MB Flash ROM) pozwala na drukowanie dużych plików z grafiką i zmiennymi. Do drukarki producent dołącza program służący do projektowana i edycji etykiet – ArgoBar.

Argox OS-214 plus to idealna drukarka kodów kreskowych do zastrosowań w sprzedaży detalicznej, bibliotekach, placówkach medycznych, aptekach, usługach pocztowych i kurierskich.

Dodaj komentarz