Bixolon SLP-T403

Bixolon SLP-T403 to niewielkich rozmiarów drukarka etykiet dedykowana dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Oferuje wydruk etykiet z prędkością do 100 mm/sek. w technologii termicznej oraz termotransferowej i rozdzielczości 300dpi!

Kompaktowy model SLP-T403 jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu aplikacji przemysłowych, wymagających krytycznego wydruku etykiet, w tym kodów 2D (Maxicode, PDF417, QR Code i Data Matrix). Wszędzie tam, gdzie wymagane jest znakowanie przedmiotów kodami kreskowymi, drukarka SLP-T403 dostarcza szeroki wybór opcjii i akcesorii, tj. Ethernet, Bluetooth, moduł RFID, automatyczna gilotyna, wydruk w kolorze. Wersja standardowa SLP-T403 wyposażona została w interfejs USB, szeregowy oraz równoległy. Jest prosta w obsłudze, nie wymaga przeprowadzania dodatkowych szkoleń personelu.

SLP-T403 znajduje zastosowanie w firmach inwentaryzacyjnych, transporcie i logistyce, produkcji, magazynie, służbie zdrowia, usługach kurierskich oraz podczas imprez masowych do wydruku biletów wstępu.

Dodaj komentarz