DOTel DOTH-100

DOTH-100 firmy DOTel to jeden z najnowszych przenośnych terminali danych z funkcją terminala płatniczego na rynku. Wyposażony w 2 calową drukarkę termiczną, dostosowaną do różnych systemów płatniczych, drukującą z prędkością do 75mm/sek. oraz wydajny procesor Marvell PXA320 806MHz (20% szybszy od modelu PXA270) doskonale nadaje się do zastosowań mobilnych umożliwiając szybki wydruk paragonów.

DOTH-100 obsługuje funkcję wielu rządzeń, a wszystko to w lekkiej, kompaktowej obudowie! Obsługa takich funkcji jak HSPA/GPS/GPRS/EDGE, bezrzewodowa komunikacja WIFI, Bluetooth, CDMA, czytnik kodów kreskowych: laserowy 1D w standardzie oraz imager 2D (opcjonalnie), aparat fotograficzny, drukarka termiczna, czytnik MSR, IC CARD umożliwiają szybki odbiór i przesył danych, a także synchronizację z innymi urządzeniami. Unikalną cechą urządzenia, dostępną w wersji (opcja) jest zintegrowana obsługa znaczników HF/UHF RFID, która pozwala na śledzenie i kontrolę środków trwałych przez cały okres ich użytkowania. Dodatkowo terminal wyposażony jest w czytnik lini papilarnych co pozwala na poprawną weryfikację użytkownika.

Wytrzymała obudowa DOTH-100, umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych i magazynowych, czyli tam, gdzie urządzenie narażone jest na działanie wody, pyłu, wahań temperatury oraz wysokiej wilgotności powietrza. Wielofunkcyjny DOTH-300 usprawnia pracę w centrach dystrybucji, sprzedaży bezpośredniej, punktach obsługi klienta, usługach, zarządzaniu produkcją badź magazynem.

Dodaj komentarz