DOTel DOTH-300

Firma DOTel wypuściła na rynek nowy terminal danych DOTH-300 charakteryzujący się lekką, kompaktową, a przy tym bardzo wytrzymałą obudową, niezbędną do pracy w warunkach przemysłowych i logistyce.

Urządzenie pracuje w oparciu o nowoczesny, szybki procesor Monahan PXA 320 806MHz oraz system operacyjny Windows Mobile 6.5. Wydajny akumulator o pojemności 2200mA w standardzie (opcjonalnie 3600mA), obsługa takich funkcji jak HSPA/GPS/GPRS/EDGE, bezprzewodowa łączność WLAN oraz Bluetooth umożliwiają szybki odbiór i przesył danych, a także synchronizację z innymi urządzeniami. Terminal ponadto wyposażono w dwie opcje czytnika kodów kreskowych: laserowy 1D w standardzie oraz imager 2D (opcjonalnie), aparat fotograficzny 3MPix z funkcją autofocus. Unikalną cechą urządzenia, dostępną w wersji (opcjonalnie) jest zintegrowana obsługa znaczników HF/UHF RFID, która pozwala na śledzenie i kontrolę środków trwałych przez cały okres ich użytkowania.

Urządzenie wykazuje wyjątkową odporność na działanie wilgoci, pyłu, środków czyszczących i zdolność do pracy w wymagających warunkach przemysłowych w zakresie temperatur od -20°C do 70°C. Norma IP64 gwarantuje niezawodne działanie i wytrzymałość terminala na upadki z wysokości 1,5m.

Wszystko to sprawia, że DOTH-300 to idealny mobilny asystent dla zastosowań w przemyśle, centrach dystrybucji, sprzedaży bezpośredniej, usługach, zarządzaniu produkcją bądź magazynem.

Dodaj komentarz