Zebra RZ400

Zebra RZ400 to nowoczesna, przemysłowo-handlowa drukarka o wzmocnionej, stalowej obudowie. Model RZ400 jest uzbrojony o koder RFID obsługujący standard UHF, co wraz z atrakcyjną ceną w stosunku do wydajności czyni drukarki Zebry z popularnej serii Z liderem w segmencie RFID.

RZ400 to połączenie 4-calowego (104mm) inteligentnego wydruku/kodowania z elastycznością adaptacji we wszystkich, nawet najbardziej wymagających środowiskach pracy. Zastosowany moduł druku/kodowania wspomaga wszystkie procesy logistyczne, w których wykorzystywana jest technologia RFID. Oferuje obsługę EPC Gen 2, wysoką szybkość druku oraz wytrzymałość i niezawodność.

Drukarka RZ400 zapewnia rozbudowane opcje komunikacji porzez interfejs USB 2.0, bezpieczny interfejs bezprzewodowy 802.11b/g oraz Ethernet. Wybór rozdzielczości druku 203 lub 300 dpi, drukowanie z obsługą języka XML oraz szeroki zakres ustawienia mocy RFID umożliwiającej obsługę obecnych i przyszłych protokołów RFID pozwala na wdrażanie drukarek RZ400 w wielu różnych zastosowaniach.

Udoskonalone drukarki RZ Series zapewniają użytkownikom większą wygodę ze względu na łatwe ładowanie kalki termotransferowej i etykiet, proste wprowadzanie ustawień za pomocą dużego wyświetlacza LCD oraz uproszczoną konserwację głowicy drukującej i wałka. Urządzenie posiada interfejs użytkownika z obsługą języków azjatyckich.

Drukarka RZ400 doskonale sprawdza się w łańcuchu dostaw, handlu detalicznym, transporcie, produkcji czy też w opiece zdrowotnej.

Dodaj komentarz