CipherLab CP30

cp30Terminal danych CP30 to nowy przenośny komputer biznesowy oferowany przez firmę CipherLab. Zaprojektowany do pracy w wymagających warunkach handlowo – biznesowych, prosty w obsłudze, wyposażony w kompaktową i lekką obudowę, ułatwia i przyspiesza przepływ informacji oraz zarządzanie danymi na bieżąco. Urządzenie pracuje w oparciu o system Windows Mobile 6.5, mocny procesor oraz wyjątkowo dużą ilość pamięci (256MB RAM/512MB Flash) z możliwością jej rozszerzenia dzięki łatwo dostępnemu gniazdu kart pamięci microSD. Dołączona aplikacja CipherLab Smart Shell umożliwia użytkownikowi dostosowanie wyświetlacza do swoich potrzeb, zaprogramowanie klawiszy funkcyjnych oraz łatwe zarządzanie zadaniami.

Duży i czytelny wyświetlacz TFT 3,2 cala WQVGA (240×400) z ekranem dotykowym oraz wydajny akumulator 2200mA gwarantują komfort pracy przez cały dzień (nawet do 8 godzin wtrybie Wi-Fi lub GPRS!). Wbudowany aparat fotograficzny 3,2 Mpix z autofocusem pozwala pracownikom mobilnym, magazynierom, kurierom lub serwisantom na udokumentowanie dowolnej informacji np. (uszkodzonego towaru, wad opakowania) oraz przesłanie tej wiadomości za pomocą MMS. Ponadto umożliwia odczyt kodów kreskowych 1D i 2D oraz rejestrację podpisów, zdjęć i wysokiej jakości filmów.

Wykorzystując bezprzewodową sieć WWAN, WLAN, WPAN, terminal CP30 może łatwo komunikować się z urządzeniami peryferyjnymi oraz przesyłać dane w czasie rzeczywistym. Natomiast zintegrowany GPS o najwyższej czułości pozwoli wyznaczyć trasę i położenie pracowników terenowych.

CP30 to idealne kompaktowe urządzenie dla zastosowań w sprzedaży bezpośredniej, usługach kurierskich i dostawczych, instytucjach rządowych, w zarządzaniu flotą oraz w służbie zdrowia.

Dodaj komentarz